Digitus Fiber Optik Multimode Mavi (10m)

Digitus Fiber Optik Multimode Mavi (10m)
Geçici olarak temin edilememektedir.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Kategori: Patch Kablo Fiber Optik
Marka: Digitus
Kablo Türü: Multimode OM3 (LC/LC)
Uzunluk: 10m
Renk: Mavi
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2533-10/3
MarkaDigitus
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
4016032248903

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.