Digitus Fiber Optik Multimode Mavi (3m)

Digitus Fiber Optik Multimode Mavi (3m)
Fiyat:
137,95 TL
Havale / EFT:
136,57 TL
26,43 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda
Kategori: Patch Kablo Fiber Optik
Marka: Digitus
Kablo Türü: Multimode OM3 (LC/SC)
Uzunluk: 3m
Renk: Mavi
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2532-01/3
MarkaDigitus
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032249566

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.