Digitus Fiber Optik Singlemode Sarı (2m)

Digitus Fiber Optik Singlemode Sarı (2m)
Fiyat:
147,14 TL
Havale / EFT:
145,67 TL
28,19 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Kategori: Patch Kablo Fiber Optik
Marka: Digitus
Kablo Türü: Singlemode OS2 (LC/LC)
Uzunluk: 2m
Renk: Sarı
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2933-02
MarkaDigitus
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032248927

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.