Digitus Fiber Optik Singlemode Sarı (3m)

Digitus Fiber Optik Singlemode Sarı (3m)
Fiyat:
170,65 TL
Havale / EFT:
168,94 TL
32,69 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Kategori: Patch Kablo Fiber Optik
Marka: Digitus
Kablo Türü: Singlemode OS2 (LC/SC)
Uzunluk: 3m
Renk: Sarı
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2932-03
MarkaDigitus
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032249658

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.