Müşteri Destek Hattı : 0850 304 93 48
 
HAKKIMIZDA


Liv Teknoloji, IT sektöründe 20 yılı aşkın bir şekilde faal olan ve geçmişinde üstün başarılara imza atmış tecrübeli ve enerjik bir ekip ile kuruldu. Kurumsal çözümler ve donanımlar üzerinde profesyonelleşti ve bugüne kadar edindiği tecrübeleri günün standartlarına uyarlayan, gelişime ve geleceğin teknolojilerine bugünden hazır ve bu teknolojileri en hızlı, en esnek, en doğru şekilde sizlere sunmayı hedeflemiş ve buna uygun halde yapılanmış bir şirket olarak 2017 yılında Liv Teknoloji adı altında faaliyetlerine başladı.


Konsept teknolojiler ve geleceğin teknolojilerini Türkiye için günlük hayatın bir parçası haline getirerek, yenilikçi görüş ve çözümleriyle; 3D teknolojisi, Biyometrik güvenlik sistemi, Web tabanlı ERP yazılımı, Voltaj koruyucu, güncel IT donanımları (kurumsal ve gaming); bu alanlar üzerinde uzmanlaşmış kadrosu ile en üst kalite donanım, yazılım ve sistemlerle hizmet vermektedir.


VİZYONUMUZ


Geleceğin teknolojisini her zaman önceden görmek, getirmek, üretmek ve bunu bütün ülkenin kullanımına tüm dünyadan önce sunmak.


MİSYONUMUZ


Hiçbir zaman enerjimiz bitmeden, elimizden gelenin üstünde, müşteri memnuniyetini asla elden bırakmadan; her zaman, her yerde sizlere en üstün hizmeti sunmak.