HPE J4858D 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR Multi Mode

HPE J4858D 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR Multi Mode
Görsel 1
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Kategori: SFP Modülü
Marka: HPE
Diğer Özellikler
Stok KoduJ4858D
MarkaHPE
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)5
190017245836

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.