HPE J4858D 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR Multi Mode

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
Kategori: SFP Modülü
Marka: HPE
Diğer Özellikler
Stok KoduJ4858D
MarkaHPE
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)5
190017245836

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.