HPE J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR Single Mode

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
Kategori: SFP Modülü
Marka: HPE
Üretici Kodu: J4859D
Diğer Özellikler
Stok KoduJ4859D
MarkaHPE
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)5
J4859D

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.