HPE J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR Single Mode

Fiyat:
4.520,87 TL
540,75 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2
Sınırlı Sayıda
Kategori: SFP Modülü
Marka: HPE
Üretici Kodu: J4859D
Diğer Özellikler
Stok KoduJ4859D
MarkaHPE
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)5
J4859D

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.