Müşteri Destek Hattı : 0850 304 93 48

Logitech K360 920-003084 Kablosuz Türkçe Klavye

0,00
Marka : LOGITECH
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺139,06  + KDV
İndirimli : ₺130,60  + KDV
KDV Dahil : ₺154,10
Toplam Stok Adedi : 10
* ₺14,47 'den başlayan taksitlerle
:
TEMEL ÖZELLİKLER

KOMPAKT KONFOR

Dizüstü bilgisayarlar için kusursuz bir tamamlayıcı; bu kompakt klavye daha az yer kaplar ve daha konforlu bir yazma deneyimi sunar.

GÜÇ İLE DOLU

Üç yıl pil ömrü o kadar sorunsuz ki pille çalıştığını tamamen unutabilirsiniz.1

TEK BİR DOKUNUŞ YETERLİ

Müzik, e-posta ve daha fazlasına anında erişebilmenizi sağlayan altı hızlı erişim tuşu ve on iki programlanabilir F tuşuyla daha fazlasını daha hızlı yapabilirsiniz.2

DAHA FAZLA GÜÇ

Logitech Unifying alıcıyı dizüstü bilgisayarınıza takarsınız ve orada bırakırsınız. Artık eskisinden daha fazla aygıt takabilirsiniz. Takın. Ekleyin. Unutun. Logitech Unifying alıcı hakkında daha fazla bilgi edinin.

DİZÜSTÜ BİLGİSAYARINIZ İÇİN KOMPAKT KONFOR

Alışık olduğunuz bir düzenle daha rahat şekilde yazabilirsiniz. Standart klavyelerimizden yaklaşık %20 daha küçük olan bu klavye, ofisinize, oturma odanıza veya dizüstü bilgisayarınızı kullandığınız her yere uygun.

ÜÇ YIL PİL ÖMRÜ

Sık sık pil değiştirme sorunundan, masrafından ve pil tüketiminden kurtulun. Üç yıla kadar dayanabilir.1

ALTI HIZLI ERİŞİM TUŞU

Şarkı atlayın. Video duraklatın. Sesi açın. Yürütmek, duraklatmak, ileri ve geri almak, sesi açıp kapatmak için altı hızlı erişim tuşuna sahipsiniz.

PROGRAMLANABİLİR ON İKİ F TUŞU

Sık kullandığınız uygulamaları, klasörleri veya Web sayfalarını açmak için kolayca özelleştirebileceğiniz programlanabilir F-tuşları elinizin altında.2

GELİŞMİŞ 2,4 GHZ KABLOSUZ

Uzun menzilli kablosuz bağlantı gecikmeleri, kopmaları ve frekans karışmalarını ortadan kaldırır; böylece daha fazla yerde, hatta en rahat koltuğunuzda bile çalışabilir ve oyun oynayabilirsiniz.

LOGİTECH UNİFYİNG ALICI

Bu küçük alıcı dizüstü bilgisayarınızda takılı kalır. Ayrıca, birden fazla USB alıcısıyla uğraşmak zorunda kalmadan uyumlu bir kablosuz fare, klavye veya sayısal tuş takımını kolayca ekleyebilirsiniz.

TAK VE ÇALIŞTIR BASİTLİĞİ

Kurulum saniyeler içinde yapılır. Sadece kablosuz alıcınızı bir USB bağlantı noktasına takar, pil kulakçığını çeker ve yazılıma gerek olmadan klavyenizi kullanmaya hemen başlarsınız.

FISILTI DERECESİNDE SESSİZ, ÇERÇEVELİ TUŞLAR

Çerçeveli tuşlar modern görünür ve çok sessiz çalışırken, dizüstü ve netbook klavyelerine göre daha rahat bir yazma deneyimi sağlar.

SAĞLAM, AYARLANABİLİR EĞİMLİ AYAKLAR

Klavyenin  katlanabilen dayanıklı ayakları sayesinde klavye eğim açısını kişisel konfor ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. . Plastik ayaklar kaymayı da engeller.