Müşteri Destek Hattı : 0850 304 93 48

GARANTİ KOŞULLARI

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. 

YENİ SİPARİŞ İPTALİ

Livteknoloji.com'dan yeni verdiğiniz siparişini iptal etmek istediğinizde 'Sipariş Takibi' bölümünden siparişlerinize bakınız. Sipariş listesi ekranda listelenecektir. Bu ekranda 'Tedarik Aşamasında' gözüken siparişlerinizi sağ tarafındaki 'İptal' butonuna basarak verdiğiniz siparişi iptal edebilirsiniz. 


Yeni siparişler 5 iş günü içerisinde temin edilemez ise İptal butonu aktif olmaktadır. 


Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme aracı değişikliği gibi durumlarda Ana sayfa sağ üst köşede yer alan Hızlı Mesaj'dan Müşteri Hizmetleri departmanımıza bilgi vermenizi rica ediyoruz. 


İsteğiniz üzerine işleminiz tarafımızca yapılmaktadır. 


İptal ettiğiniz siparişleriniz muhasebe tarafından onaylandıktan sonra para iadesi yapılmaktadır. Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmemiz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir. Sipariş takibi bölümünde 'Siparişiniz Kargoya Verilmiştir.' ibaresi bulunan ürünlerin sipariş iptalleri yapılamamaktadır. 


İADE ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME 

www.livteknoloji.com'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde Ups Kargo ile karşı ödemeli olarak iade yapabilirsiniz. Ancak diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. Belirtilen sürenin aşılması durumunda ,iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan faturasız ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz www.livteknoloji.com'un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktir de en geç 3 gün içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve www.livteknoloji.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden www.livteknoloji.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0(312) 473 05 48 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya [email protected] 'dan  E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.


İADE SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR ? 

Tüketici Kanunun da yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir. Üründe ki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğiniz de ise bu süre 30 güne dek uzamaktadır. 


ELİME GEÇEN ÜRÜN KUSURLU. NE YAPMAM GEREKİYOR? 

www.livteknoloji.com dan kaynaklanan , yanlış ürün  ve yanlış renk v.b gönderimleri , kullanmadan , satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisin de www.livteknoloji.com Müşteri Hizmetleri 0(312) 473 05 48 ile temasa geçerek , kargo ücreti yansıtılmadan iade yapabilirsiniz. Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Kusurlu göndereceğiniz ürünler de; aldığınız ürünlerin tamamı kusurluysa değişim işlemi sağlanamamaktadır. Ancak ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli siz değerli müşterilerimize geri yansıtılacaktır.