Tp-Link SG2210P 8 Port Gigabit Smart POE Swıch*

Fiyat:
2.014,76 TL
240,99 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda
Kategori: Switch
Marka: Tp-Link
Standartlar: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Üretici Kodu: T1500G-10PS(TL-SG2210P)
Port Sayısı: 8 Port
Veri Transfer Hızı: 10/100/1000 (Gigabit)
POE Desteği: Var
SFP Port: Var
Yönetim: Yönetilebilir
Rackmount: Yok
Mac adres: 8K
Ön bellek: 512KB
Kablolama: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 100BASE-FX: MMF, SMF 1000BASE-X: MMF, SMF
Veri transfer hızı: 14.9Mpps
Fiber desteği: 2 1000Mbps SFP Slots
Performans: 20Gbps
Trafik Yönetimi: 100~240VAC, 50/60Hz
Boyutlar: 209 x 126 x 26mm
Arabirim: 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
2 1000Mbps SFP Slots
(Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
Sistem Gereksinimleri: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Model Link: Üretici Sayfası
Diğer Özellikler
Stok KoduTL-SG2210P
MarkaTp-Link
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3
6935364080259

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.