Tp-Link TL-SG1218MP 16 Port Gigabt Poe +2SFP Swi*

Fiyat:
3.626,98 TL
433,83 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda
Kategori: Switch
Marka: Tp-Link
Standartlar: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Üretici Kodu: TL-SG1218MP
Port Sayısı: 16 Port
Veri Transfer Hızı: 10/100/1000 (Gigabit)
POE Desteği: Var
SFP Port: Var
Yönetim: Yönetilemez
Rackmount: Var
Mac adres: 8K
Ön bellek: 4.1 Mbit
Kablolama: 10BASE-T: UTP kategori 3, 4, 5 kablo (maksimum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maksimum 100m)
100BASE-TX: UTP kategori 5, 5e kablo (maksimum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maksimum 100m)
1000BASE-T: UTP kategori 5, 5e, 6 veya üzeri kablo (maksimum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maksimum 100m)
1000BASE-X MMF, SMF
Veri transfer hızı: 26.78 Mbps
Güç Gereksinimi: 21.4 W
Boyutlar: Yükseklik: 44 mm x Genişlik: 440 mm x Derinlik: 180 mm
Arabirim: 16 × PoE+ gigabit RJ45 bağlantı noktaları
2 × gigabit PoE olmayan RJ45 bağlantı noktaları
2 × birleşik gigabit SFP yuvaları
Model Link: Üretici Sayfası
Diğer Özellikler
Stok KoduTL-SG1218MP
MarkaTp-Link
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3
6935364072155

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.