Tp-Link TL-SG1218MPE 16 Port Gigabt Poe +2SFP Swi*

Kategori: Switch
Marka: Tp-Link
Standartlar: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Üretici Kodu: TL-SG1218MPE
Port Sayısı: 16 Port
Veri Transfer Hızı: 10/100/1000 (Gigabit)
POE Desteği: Var
SFP Port: Var
Yönetim: Yönetilebilir
Rackmount: Var
Mac adres: 8K
Ön bellek: 4.1 Mbit
Kablolama: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-X MMF, SMF
Güç Gereksinimi: 217.22 W
Boyutlar: 440 × 180 × 44 mm
Model Link: Üretici Sayfası
Model Dosya: Ek Döküman
Diğer Özellikler
Stok KoduTL-SG1218MPE
MarkaTp-Link
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)3
6935364086923

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.