TP-Link TL-SG2210MP 8 Port Gigabit POE/2SFP Swit*

Fiyat:
2.879,34 TL
344,40 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda
Kategori: Switch
Marka: Tp-Link
Standartlar: EEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Üretici Kodu: TL-SG2210MP
Port Sayısı: 10 Port
Veri Transfer Hızı: 10/100/1000 (Gigabit)
POE Desteği: Var
SFP Port: Var
Yönetim: Yönetilebilir
Rackmount: Var
Mac adres: 8K
Ön bellek: 4.1 Mbit
Kablolama: 10BASE-T: UTP/STP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP/STP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Veri transfer hızı: 14.9 Mpps
Led Göstergesi: Var
Güç Gereksinimi: 173.9 W
Boyutlar: Yükseklik: 44 mm x Genişlik: 294 mm x Derinlik: 180 mm
Sistem Gereksinimleri: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8/10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux
Model Link: Üretici Sayfası
Diğer Özellikler
Stok KoduTL-SG2210MP
MarkaTp-Link
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3
6935364030674

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.