Tp-Link TL-SG3216 16 Port Gigabit,2 SFP L2 Yöneti*

Tp-Link TL-SG3216 16 Port Gigabit,2 SFP L2 Yöneti*
Görsel 1
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Kategori: Switch
Marka: Tp-Link
Standartlar: IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z, IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s, IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Port Sayısı: 16 Port
Veri Transfer Hızı: 10/100/1000 (Gigabit)
POE Desteği: Yok
SFP Port: Var
Yönetim: Yönetilebilir
Rackmount: Var
Mac adres: 8k
Ön bellek: 512KB, Jumbo Frame 10240 Bytes
Kablolama: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 100BASE-FX:MMF,SMF 1000BASE-X: MMF, SMF
Veri transfer hızı: 23.8Mpps
Boyutlar: 440*220*44 mm
Model Link: Üretici Sayfası
Diğer Özellikler
Stok KoduT2600G-18TS(TL-SG3216)
MarkaTp-Link
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)3
6935364022129

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.