Tp-Link TL-SG3424 24 Port Gigabi Smart+4 sfp Switc

Tp-Link TL-SG3424 24 Port Gigabi Smart+4 sfp Switc
Görsel 1
LivPuan : 1.050.482
Fiyat:
1.373,47 TL
İndirimli Fiyat (%5) :
1.304,80 TL
Kazancınız 68,66 TL
Havale / EFT:
1.278,70 TL
1304.80 www.livteknoloji.com
156,07 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda
Kategori: Switch
Marka: Tp-Link
Standartlar: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Üretici Kodu: T2600G-28TSTL-SG3424
Port Sayısı: 24 Port
Veri Transfer Hızı: 10/100/1000 (Gigabit)
POE Desteği: Yok
SFP Port: Var
Yönetim: Yönetilebilir
Rackmount: Var
Mac adres: 8k
Kablolama: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Güç Gereksinimi: 100~240VAC, 50/60Hz
Trafik Yönetimi: Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Boyutlar: 440x220x44 mm
Arabirim: 24x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4x Combo 100/1000Mbps SFP Slots
1x Console Port
Model Link: Üretici Sayfası
Model Soft: Sürücü Sayfası
Model Dosya: Ek Döküman
Diğer Özellikler
Stok KoduT2600G-28TSTL-SG3424
MarkaTp-Link
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3
6935364092498

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.