Tp-Link TL-SL1226P 24-Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Yönetilemez PoE+ Switch

Fiyat:
7.036,07 TL
Havale / EFT:
6.965,71 TL
1.347,88 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2
Sınırlı Sayıda Kargo Bedava
Kategori: Switch
Marka: Tp-Link
Üretici Kodu: TL-SL1226P
Port Sayısı: 24 Port
Veri Transfer Hızı: 10/100
POE Desteği: Var
SFP Port: Var
Yönetim: Yönetilemez
Rackmount: Var
Mac adres: 8K
Kablolama: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-X MMF, SMF
Veri transfer hızı: 6.5472 Mpps
Güç Gereksinimi: 100-240 VAC, 50/60 Hz
Boyutlar: Yükseklik: 44 mm x Genişlik: 440 mm x Derinlik: 180 mm
Arabirim: 26 x RJ-45
1× Combo Gigabit SFP
Model Link: Üretici Sayfası
Diğer Özellikler
Stok KoduTL-SL1226P
MarkaTp-Link
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3
6935364089443

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.